Inspirace

K inspiraci či zamyšlení…jak to každý z nás máme ve svém interiéru, ve svém prostoru
Krystaly, minerály do interiéru

Kameny minerály do prostoru interiéru jsou jedním z nejsilnějších pro očistu prostoru interiéru, pro harmonizaci interiéru. Minerály mají své úžasné vlastnosti, schopnosti a sílu, která je také propojením přírody, vesmíru a člověka.

Domov zrcadlo našeho vnitřního prostoru, interiéru uvnitř nás

Pojďme se společně podívat na to co vám ukazuje zrcadlí váš prostor domova…

Co máme uvnitř to se zrcadlí vně, v našem domově…..prostor, ve kterém většina z nás žijeme…a věřte nevěřte spousta lidí žije v něčem, co s nimi nesouzní, je úplně odlišné od toho co chtějí, co cítí… 

Stejně tak, jak je smutná jejich duše, mysl nebo tělo je smutný jejich dům, byt, který nedostává péči, pozornost, tzn. tu vědomou skutečnou, a nebo dostává péče, pozornosti přespříliš, že není schopen se nadechnout…

Existuje spousta knih příruček a pouček jak by měl být nábytek uspořádán, jaké barvy vyjadřují to či ono a co bychom měli mít a nemít…jsou nám předkládány trendy apod…ale každý prostor ten vnější, ale i ten vnitřní potřebuje jen tu základní věc a to je dýchat….
v nádechu život začíná a ve výdechu život končí…a v tomto stejném rytmu jsme uvolněni a můžeme žít… 

Zkuste se rozhlédnout po svém domově, nejprve v tom vnějším prostoru, třeba jen v jedné místnosti….kde se nemůže váš pokoj či prostor nadechnout? skrze co to je? jsou to barvy, věci, předměty, nepořádek, chaos, nebo naopak prázdnota, neútulno, strohost…? zkuste si dovolit vyzkoušet udělat změnu, vezměte ty věci a dejte je úplně pryč, nebo naopak přineste tam nějaký předmět, který je vám příjemný, zkuste udělat pořádek, uspořádejte věci, dejte jim své místo….ucítíte ten pocit uvolnění, jasnosti, čirosti, či nové myšlenky, nové nápady, nebo radost, úsměv na tváři…tohle je malá ukázka práce uvnitř, ukázka jak spolu věci souvisí a jak se ovlivňují a jak mohou plynout…

STARÉ věci za NOVÉ v interiéru

Rozhlédněte se co můžete opustit, vyměnit a co můžete přivítat nového do svého života…Jestli nevíte, nevidíte a potřebujete průvodce, napište mi, jsem tu pro vás a můžeme se rozhlédnout společně a podívat se co starého může odejít a nového přijít…

Ráda bych navázala na předešlý článek, ke kterému mne inspirovala moje kamarádka…, která mi vyprávěla jednu situaci, ve které se jí skrze silné emoce projevila zkušenost, v podstatě bouchání na dveře skrze její srdce, kdy její vnitřní prostor, její duše, prostě ONA, chtějí opustit staré věci, prožitky, emoce. Její vnitřní prostor a srdce se chce naplnit novým, novou zkušeností či novými věcmi. 
Aby mohlo přijít nové je nutné udělat místo a propustit to staré. To je často velmi těžké, znám to osobně, sama ze svých prožitků a zkušeností. Propustit to staré, které je pro nás jistotou toho co známe a je bezpečné je „obtížné“. I já přestože to co píšu vše velmi dobře znám, jsem byla ve svém životě několikrát na velmi dlouhé cestě, která zcela jasně ukazovala to už nech být, opusť to staré, dej prostor novému, krásnému, naplňujícímu, živému a podobně. Nejde to jinak než-li zakramařený prostor uvolnit, vyčistit od nefunkčního, starého, toho co nás nedělá šťastnými nebo nám neumožňuje být tím kým jsme, být skutečnými a sami sebou.
Udělat místo pro nové, ať je to cokoliv, lidi, situace, prožitky, zkušenosti, věci, předměty…někdy je to velmi těžké, ale zároveň velmi snadné a osvobozující, naplňující a objevné… stačí se opět podívat do svého vnitřního světa nebo naopak podívat se kolem sebe a najít TO (pomůcku), která nám ke změně k tomu novému pomůže…a to v podobě nám nejbližší a pro naší mysl nejpřijatelnější, fyzicky vzít věci, předměty, které už nám neslouží, už nám nedělají radost, už nezáří, už nám udělali službu a potřebují jít dál, v podobě nového majitele, nového místa či úplně umřít na skládce…týká se to také lidí, a to je na každém z nás kam je pošleme, vyhodíme 🙂 (úsměv).
Na jaře se rodí nová zvířátka, rostou nové rostliny, přichází nové počasí, nová energie, a tak i v našich životech je doporučené přivítat nové věci, prožitky, zkušenosti, nové lidi, příležitosti…inspirujme se rytmy a cykly v přírodě… 

Posvátná geometrie v interiéru, květ života, semeno života

Použitím posvátné geometrie v prostoru dojde k téměř dokonalé harmonizaci a proměně energie. Posvátná geomatrie jako podstata vzniku a tvoření všeho života. Všechny elektrické, chemické a biologické funkce a procesy uvnitř i vně našich těl se řídí vzory a pohyby definovanými a jasně popsanými posvátnou geometrií.

Ukazuje jak sladit a harmonizovat naše myšlenky, pocity a emoce, prostor interiéru takovým způsobem, aby pracovali v jednotě. Představuje jak příroda vytváří a užívá tvary pro vyjádření záměru a potenciálu. Květ života jako vzorec stvoření.

Interiér prostoru v souladu s přírodou

Velmi důležité je zohlednit to co ovlivňuje váš interiér a domov. Důležitým faktorem je zařadit do interiéru kontakt s exteriérem, to co je venku, za oknem, především světlo, které je nositelem energie. Pokud pustíme do svého interiéru barvy, materiály, vůni, stromy, nebe, půdu, rostliny, slunce či mraky, vzduch, vůni života jsme v souladu s přírodou a to je naší přirozeností.