Návrhy a změny interiérů

Jsem průvodcem pro ty z vás, kteří chtějí svůj domov, svůj prostor uspořádat tak, aby příspíval k jejich šťastnému životu. Pro někoho je důležitá harmonie, klid a útulno, pro jiného naopak stimulující prostředí či prostor interiéru pro živá setkávání. Pomohu vám jako hlavnímu tvůrci svého domova a prostoru interiéru vytvořit ekologické, nadčasové a harmonické interiéry inspirované přírodou. Využívám především zdravé a životní prostředí nezatěžující materiály, svítidla, techniky, barvy apod. Věřím, že dům či interiér bytu může být mnohem více, než pouhým příbytkem, věřím v jeho sílu ovlivňovat své obyvatele. Proto vnímám a respektuji vaše potřeby, požadavky a snažím se vystihnout atmosféru, kterou chcete, aby váš prostor interiéru vyzařoval.

Návrh vzhledu a funkčnosti prostoru interiéru, dělám tak, aby měl kladný a příjemný vliv na zdraví člověka, neboť prostor interiéru ovlivňuje naše chování, energii, komunikaci, náladu, pracovní výkon, zdraví a spoustu dalšího. Zaměřuji se na tvorbu takového interiéru, který opravdu léčí a to tím, že používám přírodní materiály, tvary předmětů, barvy předmětů, stěn, rozmístění předmětů a nábytku tak, aby prostor byl funkční.

Změna interiéru, redesign

Změna interiéru, pro změnu atmosféry interiéru, kterou chcete cítit v daném prostoru, jednoduchými kroky, něco vyhodíme, nahradíme, přemalujeme, doplníme a to vše, tak, aby vše bylo v souladu s vaší potřebou, touhou, změnou.

Interiér a exteriér dva bratři

Vnější prostor, to znamená v tomto případě především příroda, je obrovskou inspirací pro tvorbu interiéru. Inspiruji se v přírodě, která má dokonalou paletu barev, tvarů, příroda je umí nádherně přirozeně kombinovat, sladit, začlenit malé a velké, tlusté a hubené, nízké a vysoké, dokáže vytvořit absolutní harmonii. V interiéru otisknu to co je za okny, co každého z nás pohladí, je nám příjemné, co je harmonické. Vnější prostor mne inspiruje k tvorbě interiéru. Interiér našeho domova, bytu či kanceláře odráží to co je uvnitř našeho interiéru srdce a naopak.